Wśród wielu dni i świąt występujących w kalendarzu jest też jedno z ważniejszych dla wszystkich dzieci chodzących do przedszkola "Dzień Przedszkolaka". W dniu tym grupa " Pszczółek" i grupa "Zajączków" w ramach integracji i wzajemnej współpracy wspólnie świętowały ten dzień.

Podczas wielu ciekawych zabaw, konkursów i zadań do wykonania dzieci bawiły się wesoło i radośnie. Starsi koledzy i koleżanki chętnie pomagały młodszym. W ten sposób wiele z nich pokonało nieśmiałość,  pozbyło się zahamowań i niezręczności.

Wspólne tańce i pląsy przy wesołej muzyce z wykorzystaniem kolorowych balonów i chusty animacyjnej jeszcze bardziej uatrakcyjniły naszą zabawę.

Dzieci przekonały się, że w przedszkolu jest zawsze wesoło, a wspólne zabawy są super dla wszystkich.

Wychowawcy grup:

Grażyna Pelczarska i Regina Tybinka.